Tým

Pavla Jordánková
Pavla je hlavou i srdcem Včelína. Celé to byl její nápad. Dala nás dohromady a vytrvale na nás sype tolik nápadů a úkolů, že si žádná nedovolíme zahálet. Je skvělá organizátorka a skutečná Včelí královna. Pestrá programová nabídka je právě dílem Pavly. Díky její neuvěřitelné energii a neutuchajícímu nadšení se Vrchlabí a okolí může těšit na spoustu nádherných akcí.

Může jít o detail 1 person a hair

Petra Mašková
Petra ovládá paragrafy. Rozumí řeči úředníků a proto spravuje všechny oficiální dokumenty, které Včela potřebuje. Právě díky Petře Včela Krkonoše, z. s. vznikla, neboť nebýt jí, nejsou stanovy a vše potřebné k zapsání našeho spolku u soudu.

Může jít o obrázek 1 person , hair , standing a outerwear

Pavla Hain Spěváčková
Pavla hlídá naši včelí pokladnu. Dohlíží, abychom nebyly marnivé a nekupovaly do Včelína vše co vidíme. Zároveň se stará o včasné placení faktur jak od nás dodavatelům, tak od vás za placení našich kurzů a přednášek. Peněz není nikdy dost, a tak pokud nás chcete finančně podpořit, napište Pavče. Ona peníze ráda a my jsme rády za ní. Doklad o sponzorském daru je pro ni samozřejmostí.

Může jít o obrázek 1 person , child , hair , standing , outdoors a tree

Raina Tomanová
Raina je naše nejmladší Včelka. Nastoupila do našeho týmu, kdy už bylo po všem úředním dění. A tak se může naplno věnovat vyhledávání dotačních programů a sponzorů. Raina si vzala na starost, že Pavča bude mít plnou pokladnu. V týmu žen je tento úkol nelehký, ale my věříme, že to spolu s Pavčou zvládne.

Může jít o obrázek 1 person a hair

Marie Opočenská
Není za PC vidět, ale její práce ano. Je to naše Včelka Mája. Maká na tom, aby jste o nás věděli, aby vám neunikla žádná naše akce. Spravuje web, sociální sítě, vytváří letáčky a šíří internetem naše akce. Unikla vám nějaká naše událost? Není možné. Maru má svá virtuální tykadla všude.

Může jít o detail 1 person a long hair